Kurzy a semináře

K u r z y, semináře a přednášky
Cviky na hubnutí a formování postavy

Cviky in na formování postavy, posilují a zpevňují všechny důležité svalové skupiny: prsa, ramena, paže, záda, boky, břicho, stehna, hýždě, lýtka, chodidla a snižují hmotnost. Umožňují shodit přebytečná kila a protáhnout tělo. Osvojte si jednotlivé cviky  na břicho, na pánevní oblast a na záda. Formují postavu, podstatné snížení váhy a zlepšují držení těla. Zvyšují vitalitu a stabilizují emoce i tělesnou odolnost.

Tyto cviky pomáhají udržovat pružnost a odolnost celého nervového systému. Odstraňují stres a napětí, navozují pohodu a klid. Cvičení je zaměřeno na formování  postavy, posílení svalů celého těla.
 
 
 Pět Tibeťanů, dýchací techniky, koncentrace
- klíč k trvalé kráse těla i duše.

Posiluji vnitřní orgány, stabilizují emoce i duševní a tělesnou odolnost. Zvyšují aktivitu a vitalitu, napomáhají, aby tělo bylo pružné a pevné. Zlepšují pohyblivost kloubů, páteře, krevní oběh a lymfatický systém. Navozují dobrou náladu, klid a pohodu. Vesmírná energie proudící prostřednictvím čaker, otevírá pramen věčného mládí. Dojde k rovnováze energie těla i duše. Pravidelné provádění rituálu Vám pomůže, cítit se mnohem mladší a vitálnější, navodí dobrou náladu.
 
CVIKY PRO ZDRAVÍ, SVĚT MEDITACÍ, DECHU, INTUITIVNÍHO LÉČENÍ

Sami se ponoříte do tajemství pradávných technik světa meditaci. Poznáte kouzlo harmonie těla a ducha. Budete objevovat logiku života a zdraví. Naučíte se lépe poznat sami sebe. Svou pozornost věnujete svému zdraví a rozvoji vlastní osobnosti. Vstoupíte do světa taoismu a za pomoci dynamických cviků, a meditace, mentálních technik a dýchání. Vyzkoušíte si pradávné techniky intuitivního dýchání při léčení a posilování aktivity a vitality.

NAUČÍME VÁS VNITŘNÍ CVIKY PRO ZDRAVÍ, DECHOVÉ TECHNIKY A MEDITACI

1)Vnitřní cviky pro zdraví, posilují žlázy a vnitřní orgány. Stimulují organismus, vyrovnávají hladinu energie, stabilizují zdraví a prodlužují lidský život. Pomáhají odstranit stres, hněv a úzkost, které jsou největšími nepřáteli našeho zdraví.

2) Vnitřní cviky jsou naprostým opakem fyzických tělesných cviků a různých sportů, které nám často zatěžují chod vnitřních orgánů a narušují jejich jemnou činnost. Teprve využitím obou druhů cvičení, lze dosáhnout dokonalé harmonie těla a duše. Při vnitřních cvicích pro zdraví je možné se zaměřit na jednotlivé vnitřní orgány k dosažení stabilního a trvalého zdraví.

3)  Rytmický dech, pohyb, mentální techniky a intuitivní dýchání použijeme pro pročistění energetických míst a drah, což napomáhá k plnému uvědomění současných pocitů nebo bolestí. Pomáhá léčit chronické nemoci. Zdokonalí se paměť i všechny duševní schopnosti. Napomáhá ovládání emocí, odstranění stresu,smutku, strachu a závislosti atd. Posiluje sebevědomí, sebedůvěru, lásku, jistotu, navozuje klid a pohodu.

a)  Satori a sati dýchání má při vibrační meditaci sate Hluboké dlouhodobé psychické a léčebné působení na tělo i duši. Jde o procitnutí, uvědomování a schopnost prožívat psychické a tělesné jevy tak, jak probíhají v přítomném okamžiku. Řeší náš současný tělesný a duševní stav. Zvládáte lépe stres a stresové situace, pozitivně a trvale řešíte problémy i krizové situace, zabraňuje vyhoření, rozvíjí duševní schopnosti, samostatnost a sebevědomí. Dojde k rozhodnému vyrovnání se s minulostí. (nejde o rebirthing ani holotropní dýchání).
 
b) Přímý prožitek naší vlastní vnitřní reality, je technika sebepozorování, meditace ´Vipassana‘ znamená pozorovat věci takové, jaké doopravdy jsou, ne jakými se zdají být. Musíme proniknout skrze zdánlivou skutečnost, dokud nedosáhneme konečné pravdy celé mentální a psychické struktury. Když tuto pravdu zažijeme, naučíme se přestat slepě reagovat, přestat vytvářet mentální nečistoty-a staré nečistoty postupně přirozeně zmizí.
 
c) Vibrační meditace manter - zhluboka se nadechneme a při dlouhém výdechu zpěvem vibrujeme mantry a tato vibrační energie pročišťuje jednotlivé čakry: O a M vibruje - dutiny v hlavě. (čakry 6 a 7), MA a NY vibrují - v ramenech a v prsou. (čakry 5 a 4 ) PE a GY vibrují - v břiše a v žaludku. (čakry 3 a 2), HU a M vibrace - celého těla. (všechny čakry). Vibrační energie - posiluje, stabilizuje a uzdravuje vnitřní orgány. Jak říká zakladatel Taoismu Lao-c´, když se s minulostí vyrovnáte, můžete teprve plně využit zkušenosti, které vidíte v jiném pohledu současné životní situaci.

Nové kurzy:
Meditace vipassana
Co je nezbytné, je “poznat sám sebe”
Poznáváme sebe sama nejen na intelektuální úrovni, na úrovni myšlenek a vjemů.
Tento přímý prožitek naší vlastní vnitřní reality. Abychom se mohli zbavit utrpení,
musíme znát jeho hlavní důvod, jeho příčinu.

Když problém prozkoumáme, zjistíme zcela jasně, že jakmile začneme v mysli
vytvářet jakoukoliv negativitu nebo mentální nečistotu, zákonitě se začínáme cítit
nešťastní. Negativita v mysli, mentální nečistoty, nemohou existovat zároveň
s mírem a harmonií.

Když praktikuje tuto techniku, rychleji se negativity rozpouštějí. Postupně se 
mysl očistí od nánosů, bude čistá. A čistá mysl je vždy plná lásky - nesobecké
lásky k ostatním - plná soucítění s chybami a utrpením druhých - plná radosti
z jejich úspěchu a štěstí - plná vyrovnanosti za jakékoliv situace.

Doporučujeme
http://ellib.bloger.cz/Meditace-sate/Meditace-vipassana
 

  Dále nabízíme:
- oční cviky, zlepšují zrak a odstraňují chronické záněty. Jsou prevencí proti šedému zákalu a přispívají ke zmizení kruhů či váčků. Odstraní i dalšízdravotní potíže a napomáhají regulovat krevní tlak. Očních vad a chorobstále přibývá. Mnohým lidem brýle přímo vadí, nemohou si na ně zvyknout, mnohým působí komplexy./ jen individuálně /
 
N o v i n k a:
Samo masáže
 Posiluji a stabilizuji funkci vnitřních orgánů všech sedmi žláz, které jsou centrem energie a regulují energii systému těla. Masáž se soustřeďuji na drahý meridiánu a cirkulaci energie těla. Po absolvování lekce, si ji provádíme ji bez pomoci druhých, sami podle vlastní potřeby můžete regulovat energii. Posiluji a zpevňují všechny důležité svalové skupiny: prsa, ramena,páže, zadá, boky, břicho, stehna, hyzdí, lýtka, chodidla. Trvalé formuji postavu a zlepšují drženi těla.
 
4hod. / 900,-Kč - kurzy  proběhnou  přihlásí-li se 5 zájemců.
-individuálně: 90/min/700,- Kč
 
Uvedené akce probíhají: v KC Novodvorská, Praha 4,
Modrý Klič,
Praha 4,  Centrum AVASA, Praha 8Máte-li zájem o některý uvedený kurz, můžete zavolat
a závazné se přihlásit. Bude-li přihlášeno 7 zájemců,
kurz bude do 9 dnů zahájen.


Závazná přihláška na email elli.b@email.cz
nebo použijte rychlý kontakt: tel. 735 762 022 Přijedeme i k Vám, můžete si objednat - celodenní kurz
i seminář. Zajistěte min. 10 zájemců a místnost /nájem uhradíme/
čas od 9 až 18.hod.,cena 1 600,-Kč

Bližší informace Ing. Angel Buna,
mob. 735 762 022

Akce již proběhly v Brně, Hodoníně, Ostravě, Olomouci,
Pardubicích, Domažlicích, Kladně a Karlových Varech...
TOPlist
P1190042.JPG
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one